Ковані огорожі різновиди 

Ми можемо зробити для вас ковані огорожі будь-яку з трьох можливих видів:

Повністю кована огорожа. Мабуть, найскладніший і, разом з тим, найкрасивіший варіант. Являє собою легку і витончену ажурну конструкцію. Огороджуючи вашу ділянку і надійно захищаючи його від сторонніх, він одночасно дозволить похвалитися перед сусідами красою вашого будинку і ландшафтного дизайну.

Огорожа з профнастилу з кованими елементами. Універсальний варіант, який поєднує в собі функції глуху огорожі і красу кованих металевих візерунків. Таке огородження захистить вас від цікавих поглядів сторонніх людей, не втрачаючи при цьому естетичної привабливості.

Цегляний паркан з кованими елементами. Цей варіант часто використовується для огородження приватних будинків. Являє собою глуху огорожу з цегли, по верху якої розташовані красиві ковані прольоти. Нерідко в огорожах даного типу використовуються ковані піки. Ці елементи виконують одночасно і естетичну, і захисну функцію (завдяки своїм гострим наконечником).

Ковані огорожі Львів широко використовуються при будівництві котеджів. Однак сфера їх застосування не обмежується лише периметром земельної ділянки. Вони можуть використовуватися як для огорожі будинків, так і в якості перил та огороджуючих елементів для сходів, тераси або балкона. У ландшафтному дизайні ковані елементи знаходять застосування при виготовленні огорож для клумб та  квітників.

У галереї на цій сторінці ви можете подивитися фото кованих огорож з кованих елементів, використаних в різних областях благоустрою заміських ділянок.