Menu
Your Cart

Котеджі, житлові будинки

     Основний напрямк діяльності  компанії  ТзОВ "Модель Будівництва" - проектування та будівництво котеджів і будинків. 


Якість і відповідальність - принцип, що лежить в основі нашого мислення і діяльності. Фахівці компанії виконають весь комплекс робіт будь-якого рівня складності в повній відповідності з проектом і в обумовлені терміни.

Модель Будівництва - це:

  • Якість. Наша діяльність базується на задоволенні потреб Замовника. Тому ми розробили чіткий алгоритм усіх будівельних процесів, кожен з яких ретельно контролюється на всіх етапах. Кожен окремий працівник відчуває свою відповідальність за конкретний результат та дотримання термінів. Об'єкти з будівництва будинків і котеджів забезпечуються необхідними будівельними матеріалами, такими як: газобетонні та керамічні блоки, облицювальна цегла, сухі суміші, покрівельні матеріали тощо. Ціни на матеріали цілком адекватні, оскільки ми є дистриб'юторами основних заводів-виробників будівельних матеріалів та можемо забезпечити швидку доставку цих матеріалів на будівельний майданчик. 
  • Терміни. На етапі підписання договору компанія "Модель Будівництва" встановлює план-графік виробництва і фінансування робіт. Цей документ є основним при проведенні та контролі робіт на об'єкті. А впроваджена система управління за процесами дозволяє чітко регламентувати і жорстко контролювати терміни проведення робіт і скеровувати зусилля всієї команди на досягнення єдиної мети.
  • Бюджет. Дуже важливо, щоб сума кошторису в період будівництва не зростала. Тож наша професійна команда кошторисників на етапі підписання договору готує детальний кошторис з урахуванням усіх накладних витрат. І після цього кошторис упродовж всього будівництва не змінюється.


Дізнатися більше про будівництво житлових будинків, котеджів та інших будівельних об'єктів можна за тел.:

+38 067 673 69 08