Menu
Your Cart

Котеджі, житлові будинки

     Основним напрямком діяльності  компанії  ТзОВ "Модель Будівництва" є - проектування і будівництво котеджів і будинків. 


Якість і відповідальність - цей принцип є основою нашого мислення і діяльності. Фахівці нашої компанії виконають весь комплекс робіт будь-якого рівня складності в повній відповідності з проектом і строго в зазначені терміни.

Модель Будівництва - це:

  • Якість - вся наша діяльність базується на задоволенні потреб Замовника, тому ми розробили чіткий алгоритм всіх будівельних процесів, кожен з яких підлягає ретельному контролю на всіх етапах та відповідальність окремих працівників за конкретний результат та дотримання термінів. Всі об'єкти нашої компанії з будівництва будинків і котеджів забезпечуються необхідними будівельними матеріалами, такими як: газобетонні блоки, керамічні блоки, облицювальна цегла, сухі суміші, покрівельні матеріали та ін. Ціни на необхідні матеріали адекватні, так як ми є дистриб'юторами основних заводів виробників будівельних матеріалів та можемо забезпечити швидку їх доставку на будівельний майданчик. 
  • Терміни - на етапі підписання договору компанія "Модель Будівництва" встановлює план-графік виробництва і фінансування робіт. Даний документ є основним при проведенні та контролі робіт на об'єкті. А впроваджена система управління по процесах дозволяє чітко регламентувати і жорстко контролювати терміни проведення робіт і направляти зусилля всієї команди на досягнення єдиної мети.
  • Бюджет - дуже важливо щоб сума кошторису в період будівництва не росла як на дріжджах. Тому у нас професійна команда кошторисників, які на етапі підписання договору готують детальний кошторис з урахуванням всіх накладних витрат. І після цього кошторис на всьому протязі будівництва не змінюється.


Дізнатися більше про будівництво житлових будинків, котеджів та інших будівельних об'єктів можна за тел. +38 067 673 69 08