Menu
Your Cart

Статті та новини RSS канал

02 Aug Художня ковка та її стилі
modelbud 0 123
Художня ковка і її стилі Ви любите вишукану художню ковку в старовинному стилі або віддаєте перевагу сучасну геометрію? Дізнайтеся більше про те, які бувають стилі в куванні і вам буде легше оформити замовлення.Класицизм - основа всьогоХудожня ковка в стилі класицизм - це геометрично правильні пропорції, зважений орнамент, чітка простота геометрії...
02 Aug Експлуатація кованих виробів
modelbud 0 77
Презентабельні і неймовірно міцні ковані вироби в будинку стають сімейною цінністю. Їх довготривалі експлуатаційні терміни навіть дозволяють передавати їх у спадок. Вони розкішні, солідні, і не втрачають своєї актуальності, зростаючи з роками в своїй цінності. Неважливо, що ви замовили в ковальській майстерні - предмети для інтер'єру або екстер'єрн..
11 Jan Ковані вироби в інтер'єрі
modelbud 0 82
Наші роботи використовуються в будівництві приватних будинків і котеджів, у благоустрої дач і садових ділянок, в ландшафтному дизайні і в домашньому інтер'єрі. Наша компанія стала отримувати велику кількість замовлень від приватних осіб і організацій, що займаються будівництвом і облаштуванням котеджів, а так само в благоустрої різних салонів і маг..
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)