Наші роботи використовуються в будівництві приватних будинків і котеджів, у благоустрої дач і садових ділянок, в ландшафтному дизайні і в домашньому інтер'єрі.

Наша компанія стала отримувати велику кількість замовлень від приватних осіб і організацій, що займаються будівництвом і облаштуванням котеджів, а так само в благоустрої різних салонів і магазинів, офісів, ресторанів, виставкових центрів. Серед наших замовлень набирає популярність виготовлення кованих меблів, художня ковка додає особливого шарму для Вашого інтер'єру!

За допомогою кованих виробів можна створювати оригінальний ексклюзивний дизайн інтер'єру - це фактично безпрограшна рішення, яке завжди стильно. Тому багато дизайнерів стали активно використовувати ковані елементи декору в інтер'єрах, а користувачі знову полюбили металеві меблі, камінні аксесуари та інші ковані предмети у себе вдома. У нашій статті ви можете дізнатися кілька принципів успішного застосування металу в інтер'єрі.


* Якщо ви прагнете до максимальної вишуканості, віддавайте перевагу кованим виробам, оформленим з максимумом завитків-волют. Замовте майстру композицію з двох-трьох предметів з однаковим орнаментом - наприклад, перила для сходів, камінна решітка та журнальний столик.


* Ковані вироби - це не завжди архаїчно. Геометричні форми і лаконічний орнамент і масивність допоможуть створити інтер'єри в стилі хайтек, модерн. Абстрактний дизайн - кращий засіб для авангарду. Але так, як більшість майстерень робить акцент на виробництві класичних кованих виробів, такий дизайн обійдеться трохи дорожче.


* Якщо ви хочете чогось унікального і особливого, ви можете за допомогою дизайнера розробити сімейний герб, який завдасте на деякі ковані вироби у себе вдома. Такий прийом перетворить ваш будинок в даний родове гніздо.


* Сучасні технології дозволяють використовувати прийом штучного старіння - нанесення патини з ефектом позеленіння і цвілі. Це красиво і оригінально, але якщо ви застосовуєте це в предметах інтер'єру, загальне враження може виявитися гнітючим, предмети будуть нести енергетику розпаду і декадансу. Подібні прийоми чудово виглядають в екстер'єрному декорі - вони створюють цілу історію, наділяють ландшафтний дизайн особливим царственим духом, який накладає час на все, що не піддається його випробувань.


* Золочение кованих виробів - прийом для додання розкоші. Але сучасні інтер'єри, де знаходиться безліч золочених кованих виробів, виглядають гротескно. У свідомості сучасних споживачів цінності розкоші давно не асоціюються з золотом і спроба створити антураж царського палацу за допомогою активного надмірного позолочені може виявитися провальною - інтер'єр буде нагадувати швидше «арабську лавку», ніж затишне житлове приміщення.


Використання кованих виробів в інтер'єрі краще узгоджувати з дизайнером. Вельми органічно вироби вписуються в загальну розроблену фахівцем концепцію. Якщо ж ви купуєте їх окремо або замовляєте для реалізації власних ідей, вам доведеться керуватися власним почуттям інтер'єрного стилю. Втім, ковані вироби - найчастіше виграш вашого інтер'єру, ніж програш: їх ексклюзивність і стиль переоцінити досить складно.