Menu
Your Cart

Зварювання

Аргонове зварювання алюмінію та інших металів.

Головне завдання аргонового зварювання полягає в з'єднанні кольорових металів і легованої сталі. Цей метод найчастіше використовується для зварювання неповоротних стиків труб. Зазвичай матеріалами для з'єднання є алюмінієві і титанові сплави. Аргонове зварювання алюмінію можна проводити під наглядом.


Головні переваги аргонового зварювання:

  • Можливість з'єднання різнорідних металів.
  • Висока швидкість зварювання і чудоваа якість завдяки показовій тепловій потужності дугового розряду.
  • Відсутність порушень кристалічної решітки на поверхні металу, частини якого були з'єднані.
  • Здатність ізолюватися від зовнішнього середовища.


Чи є у аргоновой зварювання недоліки?

Незважаючи на те, що цей метод з'єднання металів користується великою популярністю і має істотні перевагами, у аргоновому зварюваннв є і деякі недоліки.

Перш за все, варто сказати про те, що при ручному варіанті використання цього методу продуктивність буде невисокою.

По-друге, автоматичне зварювання буде неможлива в тому випадку, якщо необхідно створити разнооріентіровані або короткі шви.

При зварюванні дугою великої сили струму потрібно періодичне охолодження пальника. Це означає, що час роботи буде збільшено.

Якщо як інертний газ використовується гелій, потрібно бути готовим до того, що станеться сильне випромінювання ультрафіолету.


Фахівці «Модель будівництва» враховують усі недоліки аргонового зварювання і надають послуги з мінімальними тимчасовими і фінансовими витратами для замовника.


Компанія  «Модель будівництва» надає своїм клієнтам послуги з аргонового зварювання.


Газ аргон, який є інертним за своїми властивостями, застосовується при проведенні зварювальних робіт хімічно активних металів. Зварювання металів аргоном є найбільш ефективним і результативним.


Технологія зварювання полягає в тому, що вона здійснюється без доступу кисню, що сприяє утворенню рівного, якісного шва, який надалі вимагатиме мінімальної обробки і зачистки.

Аргонове зварювання алюмінію є найліпшим способом впливу на цей метал, тому що саме воно запобігає можливій деформації виготовленої конструкції і дозволяє отримати високу якість шва.


Якість виробів і конструкцій на виході безпосередньо залежить від того, наскільки якісно проведено  аргонове зварювання. Саме тому такі роботи слід довіряти тільки висококласним фахівцям, які дотримуються всіх найменших нюансів при проведенні зварювальних робіт.


Фахівці компанії «Модель будівництва» бездоганно виконають зварювання металів аргоном, завдяки великому професійному досвіду і високій кваліфікації. Компанія гарантує всім своїм клієнтам належне виконання будь-яких зварювальних робіт і високу якість одержуваних металоконструкцій.

У даній категорії немає товарів.