Menu
Your Cart

Гнуття металу

При обробці металу дуже часто потрібно виконати операцію, пов'язану з його пластичною деформацією, - гнуття.


Гнуття металу - це можливість надати нової форми заготовці механічним або ручним способом.


За такого впливу на металеву поверхню, відбувається розтягнення її зовнішніх шарів із одночасним стисненням внутрішніх. Результатом цього стає перегин однієї частини заготовки під певним кутом до іншої.

Гнуття листового металу проводиться в спеціальних згинальних штампах. Лист до упору поміщають в листозгинальний прес і закріплюють у ньому. Зверху на лист тисне прес і відбувається згинання.


Така технологія згину дозволяє отримувати різноманітні конструкції з металевого листа. Деталь, отримана таким способом, відрізняється міцністю і привабливим зовнішнім виглядом. Це значним чином спрощує виготовлення корпусних та Інших деталей без застосування зварювання.


Ми надаємо послуги згинання металу на замовлення на професійному обладнанні. Наші фахівці мають великий досвід роботи в цій царині, що дозволяє їм швидко і на високому рівні справлятися з поставленними завданнями будь-якої складності.


Скориставшись нашими послугами згинання металу, Ви будете впевнені в надійності і довговічності одержуваної в результаті роботи конструкції.

У даній категорії немає товарів.