Menu
Your Cart

Плазмова порізкаПлазмова різка стала поширена завдяки точності і якості різу.

Що таке плазмова різка?

На базовому рівні плазмова різка - це процес, в якому високошвидкісний струмінь іонізованого газу подається з отвору звуженого сопла. Високошвидкісний іонізований газ - плазма, проводить електрику від пальника плазмового різака до заготовки. Плазма нагріває заготовку, розплавляючи матеріал.

Для різних типів металу використовують різні гази: чорні метали і сплави розрізаються з використанням активних газів - кисень. Неактивні, інертні гази: азот, аргон, - застосовуються при різанні кольорових металів і сплавів.

Швидкісний потік плазми, створюваний вбудованим або окремо підключеним компресором, механічно здуває розплавлений метал, розділяючи матеріал.

Для чого потрібна плазмова різка?

Плазмова різка виконується на будь-якому типі провідного металу, наприклад: кольорові метали, м'яка сталь, алюміній і нержавіюча сталь. За допомогою плазмового апарату м'яка сталь ріжеться швидше ніж сплави.


Плазмова різка ідеально підходить для різання заготовок товщиною менше 25 мм.

Плазмова різка відмінно справляється з нестандартними завданнями. Такими як різання металевої піни: металу з комірчастою структурою, який практично неможливо розрізати з використанням кисневого різання. Порівняно з механічними засобами, плазмова різка, зазвичай, набагато швидше і легше виконує нелінійне різання.

Переваги плазмової порізки:

  • Простота використання, краща якість кромки і велика швидкість переміщення.
  • Плазмова різка не залежить від окислення, тому може різати алюміній, нержавіючу сталь і будь-який інший провідний метал.
  • Робота з будь-якими металами: чорними, кольоровими, тугоплавкими.
  • Продуктивність при обробленні металу малої і середньої товщини втричі вища від ручного кисневого різання.
  • Точковий, локальний нагрів поверхні, без зайвої деформації і перегріву всіх деталей.
  • Безпека, оскільки відсутні балони з горючим газом.
  • Можливість фігурного різання складних форм.
  • Використання для періодичних ремонтних робіт, технічного обслуговування або проектів, які вимагають великих обсягів різання.

Замовити плазмову порізку можна в нашій компанії «Модель Будівництва».

У даній категорії немає товарів.