Menu
Your Cart

Піскоструменеві роботи

Піскоструменеві роботи


Піскоструменева (абразивоструменева) очистка - процес видалення небажаних нашарувань за допомогою піску або іншого абразивного матеріалу. Абразив вилітає з піскоструменевого шланга з великою швидкістю і збиває весь бруд з поверхні. Прискорення частинок надає стиснене повітря з компресора.

Принцип дії пескоструменя:

  • пісок змішується зі струменем повітря і під тиском скеровується на поверхню,
  • при цьому пісок збиває весь зайву бруд і нашарування.

Застосування в промисловості

Піскоструменем очищають залізничні вагони, промислові котли, металеві та залізобетонні труби, листовий та сортовий металопрокат. 

Застосування в малому бізнесі

Піскострумінь використовують для очищення таких об'єктів: автомобілів, днищ човнів, опор мостів, оновлюють стіни гаражів або цегляних будинків, які почорніли від кіптяви, старості та іржі. Стіни стають чистими, поверхня повертає свій первісний колір.

Піскоструменеве очищення також використовується перед фарбуванням або зварювальними роботами. Ця операція готує поверхню і надає їй шорсткості, щоб покриття лягало і трималося ліпше.

Застосування в побуті

Піскострумінь служить для дизайнерських цілей - створюють матові візерунки на склі та дзеркалах. Надалі їх встановлюють в шафи або серванти. Ще піскоструменева обробка допоможе облагородити зовнішній вигляд дерев'яних меблів, зніме верхній потемнілий шар і видалить задирки.


Піскострумень видалить:

  • іржу, окалину, накип, стару фарбу, цвіль, кіптяву, жир, 
  • відпрацьоване масло, розплавлені ізоляційні матеріали.


Пропонуємо піскоструменеву обробку і фарбування автомобільних дисків. Адже це чудовий спосіб надати своєму автомобілю свіжого вигляду! 

Піскоструменеве очищення автомобільних дисків (металевих, легкосплавних, штампованих), деталей, кузовів автомобілів, мотоциклів, велосипедів, тракторів і багато чого іншого у Львові.


Усі роботи ми виконуємо за найсучаснішою технологією піскоструменевої очистки.

Основною перевагою піскоструйних робіт є те, що потрібний ефект можна досягти в найкоротші терміни та з найменшими витратами.

Ви можете замовити послугу піскоструменевої очистки в нашій компанії. 

У даній категорії немає товарів.