Menu
Your Cart

Каркаси будівель

Каркаси будівель

Металевий каркас дозволяє значно підвищити функціональність будівлі і скоротити терміни її будівництва.

ТзОВ «Модель Будівництва»  пропонує проектування, поставку і монтаж металевих каркасів з легких зварних металоконструкцій і легких сталевих тонкостінних конструкцій (ЛСТК).

Звернувшись до ТзОВ «Модель Будівництва» , можна придбати металевий каркас будівлі з найліпшим поєднанням ціна / якість.

В сталевий каркас будівлі можуть бути також інтегровані сталезалізобетонні конструкції та стінові панелі ЛСТК.


Carcasse (каркас) - у перекладі означає скелет або основу будь-якої споруди.

Зведення об'єктів різного призначення із застосуванням металевих каркасів - пріоритетно і економічно вигідно в будівельній індустрії.


 Переваги будівництва з застосуванням металлокаркасів:

  • унікальність архітектурних рішень;
  • легкість об'єкта;
  • скорочення термінів будівництва;
  • можливість використання різних оздоблювальних матеріалів;
  • надійність і довговічність будівель;
  • будівництво в будь-який час року;
  • швидка окупність;
  • низька собівартість об'єктів.

 Металлокаркас, залежно від його призначення, може мати різні конфігурації і параметри. Найпоширеніша - прямокутна форма.


 Каркас складається зі стійок, розташованих у вертикальній площині і прогонів - горизонтальних. Вони призначені для монтажу вікон і дверей, а також можуть використовуватися і для обшивки будівлі.


 Кріплення металокаркаса може проводитися зварюванням або за допомогою болтів. Основний матеріал - високоякісна сталь або олово. Для деяких конструкцій можуть бути використані труби різних перетинів.


 Конструкція встановлюється на фундамент або стрічковий фундамент, а потім обшивається фанерою, гіпсокартоном або плитами ОСБ. Заслуговує на увагу технологія кріплення гіпсокартону - ізоляційного матеріалу, до металокаркасу.


 Як утеплювач стін будинків з металоконструкцій використовуються мінеральна вата або пінопласт, які обшиваються гідроізоляційним матеріалом. Це дає можливість будові швидко нагріватися і зберігати тепло взимку, а влітку не пропускати спеку. Змонтовані вентиляційні фасади не дають можливості утеплювачу накопичувати вологу.


 Оздоблення стін будівлі, зведеної із застосуванням металокаркасу, може бути будь-який - скляним, цегляним, кам'яним або пластиковим.


 Будівництво будинку з металоконструкцій - це швидко і економічно вигідно.


 Нормативна товщина стін одноповерхових будівель таких конструкцій від 150 мм.

Будинки, побудовані на основі металлокаркасів дуже міцні і сейсмостійкі. Це пояснює популярність саме такого будівництва в Японії - у країні частих землетрусів. Металеві каркаси застосовуються не тільки в будівництві, а й у виробництві предметів широкого вжитку. Прикладом можуть служити сходи на металлокаркасі, доступна ціна яких дає можливість їх придбання будь-якої сім'єю з середнім достатком.


 Застосовуючи металокаркас, сходи можуть мати будь-яку форму і бічну обшивку. Дерев'яні сходи і поручні додадуть конструкції унікальності і елегантності. Монтаж і демонтаж металлокаркасів проводиться швидко і легко без застосування важкої підйомної техніки. Усі види металевих каркасів захищені від корозії спеціальними технологіями. Це - гаряче оцинкування металу на початковій стадії його обробки. Покриття спеціальними антикорозійними сумішами і емаллю.


Фахівці компанії ТзОВ «Модель Будівництва» запропонують вам як стандартні проекти, так і оригінальні рішення для вашого індивідуального замовлення. Досвідчені конструктори допоможуть підібрати оригінальну кострукцию металокаркаса вашої споруди.

Наші фахівці зроблять точні розрахунки міцності металоконструкції.

 

  ТзОВ «Модель Будівництва»  - ваш надійний партнер.

У даній категорії немає товарів.